fbpx
dietetyk-kliniczny-gabinet-rehacore

Dietetyk w Luboniu i okolicach

W gabinecie RehaCore można skorzystać nie tylko z usług z fizjoterapeuty, ale również dietetyka. Profesjonalne usługi poradnictwa dietetycznego kierowane są do mieszkańców Lubonia, Puszczykowa, Mosiny, Wir oraz Komornik. Gabinet znajduje się przy ulicy Sobieskiego 55 A w Luboniu.

Umów się na wizytę online lub telefonicznie!

Wizytę u dietetyka w Luboniu można umówić za pomocą wygodnego kalendarza online lub telefoniczne pod numerem 785 606 837. 

Dietoterapia obejmuje:

  • Nadwagę i otyłość
  • Choroby tarczycy
  • Choroby układu sercowo – naczyniowego
  • Choroby układu pokarmowego

Zapraszamy również każdego kto po prostu chce zmienić swoje nawyki żywieniowe na lepsze.

Justyna Ćwierz - ZnanyLekarz.pl

Pierwsza wizyta u dietetyka

Przed pierwszą wizytą otrzymasz na maila przy wywiad żywieniowo-medyczny, który należy wypełnić przed wizytą i odesłać najpóźniej do godziny 12:00 dnia poprzedzającego wizytę. Podczas wizyty wywiad poszerzymy o dodatkowe pytania z zakresu Twojego żywienia. Następnie dokonamy pomiarów obwodów oraz masy i składu ciała na analizatorze. Omówimy również Twoje problemy związane z żywieniem i opracujemy plan działania, który pozwoli Ci wytrwać w postanowieniu. Po wizycie otrzymasz, krótkie jej podsumowania oraz indywidualnie dobrane zalecenia. Jeśli zdecydujesz się wykupić jadłospis to w ciągu 7 dni otrzymasz rozpiskę opartą na przeprowadzonym wywiadzie, która będzie także uwzględniać Twój tryb życia dzięki czemu będziesz w stanie utrzymać dietę długoterminowo.

Cennik

Pierwsza wizyta w gabinecie to koszt 100 zł i trwa ona od 60-90 min. Wizyta kontrolna kosztuje 80 zł i trwa od 45-60 min. Jeśli zdecydujesz się na jadłospis to należy doliczyć jego koszt do ceny wizyty. Koszt jadłospisu 7-dniowego to 80 zł, z kolei jadłospis 14-dniowy kosztuje 120 zł.

Na konsultację zapraszam również pary, które chcą razem zmienić nawyki żywieniowe. Koszt wstępnej wizyty w przypadku pary to 170 zł, a koszt wizyty kontrolnej 140 zł. Cena ewentualnego jadłospisu ustalana jest indywidualnie.

Więcej o mnie dowiesz się z mojej strony internetowej. Zapraszam również na facebooka oraz instagrama.

Znajdziesz mnie również na portalu znanylekarz

Justyna Ćwierz - ZnanyLekarz.pl