fbpx

O mnie

Fizjoterapia w Luboniu i okolicach

Witaj, nazywam się Kacper Korytowski i jestem fizjoterapeutą. Moja przygoda z praktyczną fizjoterapią zaczęła się w 2017 roku, po obronie pracy licencjackiej i otrzymaniu prawa do wykonywania zawodu nr 59965. Po ukończeniu studiów licencjackich rozpocząłem prace w ośrodku fizjoterapii w Luboniu jednocześnie kontynuując naukę na studiach magisterskich. Przez kolejne lata łączyłem na co dzień teorie z praktyką zyskując tym samym spore doświadczenie zawodowe.

Diagnostyka z wnioskowaniem klinicznym

Kurs, który jest dla Mnie najważniejszy to diagnostyka z wnioskowaniem klinicznym. Uważam, że nawet najlepsze i najbardziej zaawansowane techniki fizjoterapii nic nie dadzą bez prawidłowej diagnozy

Terapia manualna

Po studiach magisterskich zapragnąłem rozwijać się dalej. Pierwszy kurs który ukończyłem to Podstawy Terapii Manualnej. Dzięki niemu nabyłem doświadczenie w odciążeniu bólu u pacjenta z natychmiastowym efektem. Technika ta pozwala pracować manualnie z niemal każdym rodzajem tkanek.

Certyfikat terapia manualna

Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe

Dopełnieniem kursu Terapii Manualnej było Rozluźnianie mięśniowo-powięziowe. Pozwala ono na terapie absolutnie bezbolesną w odczuciu dla pacjenta. Uwielbiają ją moi pacjenci, a ich zadowolenie daje mi ogromną satysfakcję.

Certyfikat rozlu?nianie mi??niowo-powi?ziowe

Terapia narzędziowa (IASTM)

Razem z powyższymi technikami stosuje Terapię narzędziową (IASTM). Technika ta pozwala na pracę z każdym rodzajem tkanek. Wykorzystuje się w niej narzędzia ze stali chirurgicznej. Pozwala to na dostanie się do tkanek w taki sposób, w jaki nie da się dostać za pomocą samych rąk. Dzięki czemu efekty są jeszcze lepsze!

Certyfikat IASTM

Medyczna akupunktura – suche igłowanie

Ukończyłem również szkolenie z zakresu suchego igłowania. Technika ta jest zwana inaczej medyczną akupunkturą. Pozwala ona na precyzyjne rozluźnienie punktu spustowego każdego mięśnia przy pomocy specjalnej igły. Technika ta rewelacyjnie sprawdza się u sportowców. W wybranych przypadkach znajduje również zastosowanie u innych pacjentów.
Certyfikat suche ig?owanie - medyczna akupunktura

Plany na przyszłość – PNF dla osób z problemami neurologicznymi

Jest to najlepsza metoda fizjoterapii oraz diagnostyki osób z problemami neurologicznymi. Koncepcja ta jest idealnym dopełnieniem mojej dotychczasowej praktyki. Skrupulatnie dążę do zostania jednym z najlepszych certyfikowanych terapeutów PNF, co mam nadzieje w niedalekim czasie potwierdzi zdany egzamin.

Certyfikat PNF

Cały powyższy wachlarz doświadczeń dał mi swobodną możliwość prowadzenia własnej działalności z zakresu fizjoterapii w Luboniu, dzięki czemu mogę zawitać w Waszym domu każdego dnia i zapewnić najlepszą opiekę fizjoterapeutyczną na rynku.

Fizjoterapia w Luboniu – zakres usług

Zakres usług oraz cennik znajdziesz tutaj

Po więcej informacji serdecznie zapraszam do kontaktu oraz na mojego Facebooka

Serdecznie zapraszam na mój profil na portalu znanylekarz

Zapraszam do kontaktu.